Jak firmy bukmacherskie wpływają na polską ekonomię?

206

Podmioty hazardowe prężnie działają na rozmaitych polach. Nie tylko oferują rozmaite zakłady do typowania. Zajmują się także sponsoringiem. Przez to dużo pieniędzy jest „pompowane” w polski sport, zawodników, trenerów itd. Zobacz, jak to wygląda w przypadku najlepszych podmiotów, które obecnie działają na polskim rynku.

STS to sponsor reprezentacji i wielu klubów

Nie da się ukryć, że ta firma bukmacherska ma chyba największy wpływ na szeroko rozumianą ekonomię. A wszystko dlatego, że STS posiada największe dochody. Włodarze chwalą się, że jest to nawet około 50% ze wszystkich wpływów rynkowych. Trzeba podkreślić, że STS mądrze dysponuje zarobionymi środkami. Część z nich jest zaś przeznaczana na sponsoring. Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska zajmuje się m.in. w tym aspekcie interesami polskiej reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Nie dziwi zatem, że dużo kibiców chce mieć tutaj konto. Jak możesz je założyć? Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie głównej. Wpisz też STS kod promocyjny, aby potem mieć dostęp do wielu atrakcyjnych bonusów. Aktualnie ta firma bukmacherska zapewnia m.in. zakład bez ryzyka 100 PLN. Dodatkowo możesz uzyskać 1500 PLN. Aby zaś skorzystać z tej opcji, należy m.in. założyć konto, a potem w ciągu jednego miesiąca dokonać trzech wpłat. Dzięki temu możesz potem zainkasować w sumie nawet półtora tysiąca PLN w bonusach. Warto dodać, że STS zajmuje się zaś sponsorowaniem nie tylko reprezentacji narodowej. Tak samo jest z rozmaitymi klubami (przede wszystkim futbolowymi).

Fortuna sponsoruje m.in. High League 

Na sponsoring mogą zaś liczyć nie tylko ekipy piłkarskie. Gospodarka jest także napędzana na szereg innych sposobów. Warto zaś wiedzieć, że podmioty hazardowe wspierające nasz sport powodują, że pieniądze zostają w kraju. Tak naprawdę zaś każdy na tym po części zyskuje. Ciekawym przykładem jest Fortuna. Ta firma bukmacherska działa na rynku zakładów wzajemnych bardzo długo. Należy wskazać, że już od 1996 roku. Od niedawna Fortuna zaczęła sponsorować High League. Wcześniej skupiała się przede wszystkim na promowaniu klubów sportowych. Czym jest ta organizacja? High League to w tym momencie druga największa federacja zajmująca się walkami freak fighterów. Na pierwszym miejscu jest Fame MMA. Jeśli chcesz obstawiać walki w tej federacji, to musisz mieć konto na Fortunie. Tylko bowiem tam są dostępne kursy bukmacherskie. A kolejna gala zbliża się wielkimi krokami. W jednej z ciekawszych walk Artur Szpilka zmierzy się z Denisem „Bad Boyem” Załęckim.

Co sponsoruje Fuksiarz?

Np. klub KTS Weszło. Ta niecodzienna inicjatywa została zapoczątkowana przez Krzysztofa Stanowskiego. KTS Weszło dzielnie pnie się po kolejnych szczebelkach. Plany klubu są zaś bardzo ambitne. Właściciel wierzy nawet w awans do PKO BP Ekstraklasy, co w sumie wcale nie jest wykluczone. W poprzednim roku Klienci mogli np. kupić akcje KTS Weszło. Niedawno nowym piłkarzem został Jakub Kosecki. To wszystko pokazuje, że są podejmowane przeróżne działania w celu dalszego rozwoju. Warto dodać, że klub jest zaś sponsorowany przez Fuksiarza. Co ciekawe, właścicielami tego bukmachera są znajomi Krzysztofa Stanowskiego.

5/5 - (1)
reklama